Działaj Lokalnie XI

Ośrodek Działaj Lokalnie – Fundacja Przestrzeń Lokalna ma przyjemność po raz pierwszy ogłosić konkurs „Działaj Lokalnie XI”.

Jeśli jesteś aktywnym człowiekiem, potrafiącym współpracować w grupie, tworzysz organizację pozarządową bądź jesteś członkiem grupy nieformalnej, masz pomysł na działanie skierowane do środowiska w którym żyjesz ZAPRASZAMY!

Koordynator programu: Edyta Salnikow, e-mail: e.salnikow@przestrzenlokalna.org.pl

Czas przewidziany na realizację projektów rozpocznie się z dniem 15 sierpnia 2020 i potrwa do dnia 31 grudnia 2020r.
Pula środków przeznaczonych na dotację w 2020 roku wynosi 30 000,00 zł.
Czas na składanie wniosków do Konkursu mija z dniem 31 lipca 2020r.
Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem.

SPOTKANIA INFORMACYJNE:
1. Gminny Ośrodek Kultury w Błażowej – 2 lipca (czwartek) godz. 16.00
2. Sala narad Urzędu Gminy Krasne, 36-007 Krasne 121 (parter, pok. nr 2) – 7 lipca (wtorek) o godz. 16:00.

W związku z koniecznością dostosowania się do wytycznych dla organizatorów spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji i kongresów w trakcie epidemii SARS-CoV-2 w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestników spotkań oraz pracowników prosimy o wcześniejsze zgłaszanie uczestnictwa w spotkaniu: mailowo e.salnikow@przestrzenlokalna.org.pl lub telefonicznie 667 048 313, nie później niż do dnia poprzedzającego dzień spotkania informacyjnego. Prosimy także o przybycie na spotkane ze środkami ochrony osobistej (maseczki) oraz własnym długopisem. W przypadku wystąpienia niepokojących objawów osoba nie powinna przychodzić na spotkanie, tylko pozostać w domu, postępować zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego / Ministerstwa Zdrowia i skontaktować się niezwłocznie z lekarzem lub powiatową stacją sanitarno-epidemiologiczną, oddziałem zakaźnym, a w razie pogorszenia się stanu zdrowia zadzwonić pod nr 999 lub 112 i poinformować o swoich objawach.

Wnioski w ramach Działaj Lokalnie należy składać WYŁĄCZNIE przez GENERATOR dostępny pod adresem: http://system.dzialajlokalnie.pl/

Wnioski składne poprzez e-mail wypełniane za pomocą programu WORD lub zapisywane w formacie PDF nie spełnią wymogów formalnych.

PLIKI DO POBRANIA:

OGŁOSZENIE O KONKURSIE

REGULAMIN

WNIOSEK