Akademia Dobrej Komunikacji

Akademia Dobrej Komunikacji powstała po to, żeby pomóc organizacjom pozarządowym i grupom nieformalnym z całej Polski usprawnić swoją komunikację, marketing i działania public relations. W trakcie cyklu szkoleń, do udziału w którym zapraszamy, zwrócimy szczególną uwagę na znaczenie rozwoju komunikacji w Internecie, zaczynając od stron internetowych, przez media społecznościowe a kończąc na aplikacjach multimedialnych.

Realizatorzy projektu, Przestrzeń from Facebook Fundacja TechSoup, chcą, aby każda organizacja non-profit, działająca społecznie poznała korzyści z obecności w Internecie, a także nauczyła się prowadzić komunikację w odpowiedzialny i świadomy sposób.

Akademia Dobrej Komunikacji ma zasięg ogólnopolski. Szkolenia będą organizowane w każdym województwie przez partnerów projektu.

W województwie podkarpackim szkolenie będzie prowadzić Fundacja Przestrzeń Lokalna

Na pierwszym szkoleniu uczestnicy dowiedzą się, po co organizacji plan komunikacji, dlaczego każda organizacja jest marką oraz jakie błędy w komunikacji popełniamy i jak tego uniknąć.

PLAN 1. SZKOLENIA:

1. Wprowadzenie
2. Komunikacja jako konkurowanie o uwagę
3. Ocena otoczenia
4. Analiza odbiorców
5. Budowanie marki organizacji
6. Cele komunikacyjne
7. Jak zbudować skuteczny przekaz?
8. Podsumowanie

TRENER:
Szkolenie poprowadzi Kamil Wrzos.
Kamil Wrzos – magister ekonomii oraz magister psychologii organizacji i zarządzania.Od 2005 roku zaangażowany w wiele działań i programów na rzecz młodzieży i środowiska akademickiego, związany z Programem „PROJEKTOR – wolontariat studencki” i środowiskiem NGOod 14 lat. Certyfikowany trener edukacji finansowej i przedsiębiorczości. Koordynator projektów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży z terenów wiejskich i małych miast. Przeprowadził ponad 500 godzin warsztatów dla młodzieży i studentów związanych z edukacją nieformalną. W czasie wolnym chętnie podróżuję, jeżdżę rowerem, turystyka piesza. Interesuje mnie psychologia, polityka, ekonomia.

KTO DOKŁADNIE MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W AKADEMII DOBREJ KOMUNIKACJI?

  • Szkolenie skierowane jest do organizacji pozarządowych grup nieformalnych działających na terenie danego województwa
  • Chcemy zapewnić możliwość udziału jak największej liczbie organizacji i grup: zapraszamy zatem tylko po jednej osobie z organizacji lub grupy.

REKRUTACJA:

  • Aby zgłosić swój udział, prosimy o rejestrację: po niej otrzymasz potwierdzenie wysłania zgłoszenia (rejestracja nie oznacza udziału w szkoleniu)
  • LINK do rejestracji szukaj na Fanpage https://www.facebook.com/przestrzenlokalna
  • wyniku kwalifikacji na szkolenie poinformujemy w osobnym mailu: oczekuj wiadomości (kwalifikacja oznacza udział w szkoleniu)

DODATKOWE INFORMACJE:

  • Każda osoba uczestnicząca otrzyma zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu
  • W czasie szkolenia zapewnione są przerwy kawowe obiad
  • Na szkolenie należy przynieść swojego laptopa
  • Udział w szkoleniu jest całkowicie bezpłatny
  • Rejestracja i udział w szkoleniu oznacza akceptację przez uczestnika w całości Regulaminu szkoleń ADK
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PROJEKCIE!